Trovit
Favoriter

187 lägenheter ljus hyra i Nyköping

187 resultat
Filter
Filtrera med
Regeringsvägen 1
3 Foton Foton
info
6 750 kr/month
Lägenhet i 611 56, Oppeby Gård, Nyköpings kommun, Södermanlands län

Charmig vindslägenhet i hjärtat av Oppeby Nu finns möjlighet att hyra en ljus och smakfullt renoverad vindslägenhet om 45 kvm, med charmiga vinklar, generös

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 45 m²

Parkeringsplats Utrustat kök Uppvärmning Förvarings rum amenity_drying_area
6 750 kr/month

Charmig vindslägenhet i hjärtat av Oppeby Nu finns möjlighet att hyra en ljus och smakfullt renoverad vindslägenhet om 45 kvm, med charmiga…

Se fler detaljer
Regeringsvägen, Nyköping
10 Foton Foton
info
8 868 kr/month
Lägenhet i Oppeby, Nyköpings kommun, Södermanlands län

Nu finns möjlighet att hyra en ljus och välplanerad trea om 53 kvm i hjärtat av Oppeby, med närhet till kommunikationer, ICA Knuten, bageri och restaurang

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 54 m²

Parkeringsplats Utrustat kök Uppvärmning Förvarings rum amenity_drying_area
8 868 kr/month

Nu finns möjlighet att hyra en ljus och välplanerad trea om 53 kvm i hjärtat av Oppeby, med närhet till kommunikationer, ICA Knuten, bageri…

Se fler detaljer
Regeringsvägen 1
10 Foton Foton
info
8 868 kr/month
Lägenhet i 611 56, Oppeby Gård, Nyköpings kommun, Södermanlands län

Nu finns möjlighet att hyra en ljus och välplanerad trea om 53 kvm i hjärtat av Oppeby, med närhet till kommunikationer, ICA Knuten, bageri och restaurang

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 54 m²

Parkeringsplats Utrustat kök Uppvärmning Förvarings rum amenity_drying_area
8 868 kr/month

Nu finns möjlighet att hyra en ljus och välplanerad trea om 53 kvm i hjärtat av Oppeby, med närhet till kommunikationer, ICA Knuten, bageri…

Se fler detaljer
Mariebergsvägen 37
Visa foto Foton
info
8 867 kr/month
Lägenhet i 611 66, Brandkärr, Nyköpings kommun, Södermanlands län

Om lägenheten Välkommen till en ljus och rymlig 3Rok på Mariebergsvägen 37. Lägenheten är i originalskick och ligger på våning sex. Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Välkommen till en lju…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 82 m²

Balkong amenity_spa
8 867 kr/month

Om lägenheten Välkommen till en ljus och rymlig 3Rok på Mariebergsvägen 37. Lägenheten är i originalskick och ligger på våning sex. Vi erbju…

Se fler detaljer
Mariebergsvägen 73
10 Foton Foton
info
9 388 kr/month
Lägenhet i 611 66, Brandkärr, Nyköpings kommun, Södermanlands län

Njut av en ljus och öppen planlösning & en generös balkong perfekt för umgänge och mysiga middagar. Du har alla bekvämligheter inom gångavstånd, såsom flera mataffärer, shopping, och de centrala delarna av Nyköping.…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 88 m²

Balkong Utrustat kök
9 388 kr/month

Njut av en ljus och öppen planlösning & en generös balkong perfekt för umgänge och mysiga middagar. Du har alla bekvämligheter inom gångavst…

Se fler detaljer
Paradisgränd 3
8 Foton Foton
info
9 421 kr/month
Lägenhet i 611 67, Brandkärr, Nyköpings kommun, Södermanlands län

månader 4000kr rabatt på hyran under månad 1-6 2000kr rabatt på hyran under månad 7-12 1000kr rabatt på hyran under månad 13-18 Lägenheten är modern, ljus

  • rum

    2 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 55 m²

Parkeringsplats Utrustat kök Förvarings rum Hiss
9 421 kr/month

månader 4000kr rabatt på hyran under månad 1-6 2000kr rabatt på hyran under månad 7-12 1000kr rabatt på hyran under månad 13-18 Lägenheten ä…

Se fler detaljer
Föreningsgatan 33
6 Foton Foton
info
8 238 kr/month
Lägenhet i 613 31, Stenvik, Oxelösunds kommun, Södermanlands län

Välkommen till Föreningsgatan 33, här finner ni en ljus 3:a med balkong. Bra kommunikationer till Nyköping och vidare till både Norrköping och Stockholm gör detta boende till ett självklart val.…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 72 m²

Parkeringsplats Balkong Förvarings rum
8 238 kr/month

Välkommen till Föreningsgatan 33, här finner ni en ljus 3:a med balkong. Bra kommunikationer till Nyköping och vidare till både Norrköping o…

Se fler detaljer
Frejgatan 6
9 Foton Foton
info
8 028 kr/month
Lägenhet i 613 31, Stenvik, Oxelösunds kommun, Södermanlands län

Välkommen till Frejgatan 6, här finner ni en ljus 3:a med balkong. Fastigheten har genomgått stambyte så kök och badrum är i fint skick. Bra kommunikationer till Nyköping och vidare till både Norrköping och Stockholm gör dett…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 69 m²

Parkeringsplats Balkong Förvarings rum
8 028 kr/month

Välkommen till Frejgatan 6, här finner ni en ljus 3:a med balkong. Fastigheten har genomgått stambyte så kök och badrum är i fint skick. Bra…

Se fler detaljer
Frejgatan, Oxelösund
13 Foton Foton
info
8 028 kr/month
Lägenhet i 613 31, Stenvik, Oxelösunds kommun, Södermanlands län

Välkommen till Frejgatan 6, här finner ni en ljus 3:a med balkong. Fastigheten har genomgått stambyte så kök och badrum är i fint skick. Bra kommunikationer till Nyköping och vidare till både Norrköping och Stockholm gör dett…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 69 m²

Parkeringsplats Balkong Förvarings rum
8 028 kr/month

Välkommen till Frejgatan 6, här finner ni en ljus 3:a med balkong. Fastigheten har genomgått stambyte så kök och badrum är i fint skick. Bra…

Se fler detaljer
Föreningsgatan, Oxelösund
10 Foton Foton
info
8 238 kr/month
Lägenhet i Stenvik, Oxelösunds kommun, Södermanlands län

Välkommen till Föreningsgatan 33, här finner ni en ljus 3:a med balkong. Bra kommunikationer till Nyköping och vidare till både Norrköping och Stockholm gör detta boende till ett självklart val.…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 72 m²

Parkeringsplats Balkong Förvarings rum
8 238 kr/month

Välkommen till Föreningsgatan 33, här finner ni en ljus 3:a med balkong. Bra kommunikationer till Nyköping och vidare till både Norrköping o…

Se fler detaljer
Mariebergsvägen 7
11 Foton Foton
info
8 594 kr/month
Lägenhet i 611 66, Brandkärr, Nyköpings kommun, Södermanlands län

Här erbjuds en ljus lägenhet med kök på sjätte våningen. Med en yta på 68 kvm finns gott om plats för en bekväm och trivsam vardag. Du har alla bekvämligheter inom gångavstånd, såsom flera mataffärer, shopping, och de central…

  • rum

    2 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 68 m²

Balkong Hiss
8 594 kr/month

Här erbjuds en ljus lägenhet med kök på sjätte våningen. Med en yta på 68 kvm finns gott om plats för en bekväm och trivsam vardag. Du har a…

Se fler detaljer
apartment for rent at Nyköping
11 Foton Foton
info
13 897 kr/month
Lägenhet i 611 33, Nyköpings kommun, Södermanlands län

Ljus, rymlig lägenhet i mycket fint skick. 2 st helkaklade badrum med dusch. Förberett för tvättmaskin. Balkong med utgång från köket. Centralt läge i Nyköping. 2 st nyrenoverade tvättstugor i källaren. 2 st cykelrum. Parkeri…

  • rum

    4 rum rum

  • 105 m²

Balkong Utrustat kök Källare amenity_drying_area
13 897 kr/month

Ljus, rymlig lägenhet i mycket fint skick. 2 st helkaklade badrum med dusch. Förberett för tvättmaskin. Balkong med utgång från köket. Centr…

Se fler detaljer
apartment for rent at Sparreholm
6 Foton Foton
info
6 347 kr/month
Lägenhet i 649 30, Sparreholm, Flens kommun, Södermanlands län

En ljus & välplanerad 2 rok med balkong belägen i det idylliska Sparreholm. Nytt kök & bad 2023. Möjlighet till egen tvättmaskin i badrum. Sparreholm ligger i hjärtat av Sörmland och har närhet till flera städer såsom Flen, K…

  • rum

    2 rum rum

  • 56 m²

Balkong Utrustat kök amenity_drying_area
6 347 kr/month

En ljus & välplanerad 2 rok med balkong belägen i det idylliska Sparreholm. Nytt kök & bad 2023. Möjlighet till egen tvättmaskin i badrum. S…

Se fler detaljer
Nygatan 34
6 Foton Foton
info
6 347 kr/month
Lägenhet i 649 30, Sparreholm, Flens kommun, Södermanlands län

En ljus & välplanerad 2 rok med balkong belägen i det idylliska Sparreholm. Nytt kök & bad 2023. Möjlighet till egen tvättmaskin i badrum. Sparreholm ligger i hjärtat av Sörmland och har närhet till flera städer såsom Flen, K…

  • rum

    2 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 56 m²

Balkong Utrustat kök amenity_drying_area
6 347 kr/month

En ljus & välplanerad 2 rok med balkong belägen i det idylliska Sparreholm. Nytt kök & bad 2023. Möjlighet till egen tvättmaskin i badrum. S…

Se fler detaljer
Östra Rundgatan, Nyköping
11 Foton Foton
info
13 897 kr/month
Lägenhet i Isaksdal, Nyköpings kommun, Södermanlands län

Ljus, rymlig lägenhet i mycket fint skick. 2 st helkaklade badrum med dusch. Förberett för tvättmaskin. Balkong med utgång från köket. Centralt läge i Nyköping. 2 st nyrenoverade tvättstugor i källaren. 2 st cykelrum. Parkeri…

  • rum

    4 rum rum

  • badrum

    2 badrum badrum

  • 105 m²

Balkong Utrustat kök Källare amenity_drying_area
13 897 kr/month

Ljus, rymlig lägenhet i mycket fint skick. 2 st helkaklade badrum med dusch. Förberett för tvättmaskin. Balkong med utgång från köket. Centr…

Se fler detaljer

187 lägenheter ljus hyra i Nyköping

Fastighetsvärde i Nyköping
Average price per m²
147 kr/
0.2 %
Jämfört med April 2026
3.5 %
Jämfört med Maj 2025
Genomsnittligt fastighetsvärde
9 053 kr
Sök djupare
Fastighetstyper
Drag