Trovit
Favoriter

42 866 fastigheter till salu i Stockholms kommun

42 866 resultat
Filter
Filtrera med
Höskullegränd, Sigtuna
ny
10 Foton Foton
info
9 864 kr/month
Lägenhet i 193 37, Sigtuna kommun, Stockholms län

Två rum och kök med balkong och rymligt sovrum med anslutande klädkammare/förråd. Här går du också ut till lägenhetens balkong. Kök och vardagsrum i öppen planlösning. Rymlig hall med förvaring i garderob och städskåp. Här er…

  • rum

    2 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 47 m²

Balkong Utrustat kök Förvarings rum
9 864 kr/month

Två rum och kök med balkong och rymligt sovrum med anslutande klädkammare/förråd. Här går du också ut till lägenhetens balkong. Kök och vard…

Se fler detaljer
Sibeliusgången, Kista
ny
Visa foto Foton
info
8 495 kr/month
Lägenhet i Akalla, Stockholms kommun, Stockholms län

Stor 1:a med balkong uthyres i andra hand – 50 kvm Nu hyr jag ut min fina och rymliga 1:a i andra hand. Lägenheten är 50 kvm och har en stor balkong, separat kök och hall vilket gör att den känns väldigt luftig och hemtrevli…

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 50 m²

Balkong Fullt möblerad
8 495 kr/month

Stor 1:a med balkong uthyres i andra hand – 50 kvm Nu hyr jag ut min fina och rymliga 1:a i andra hand. Lägenheten är 50 kvm och har en sto…

Se fler detaljer
Breitenfeldsgatan, Stockholm
uppdaterad
17 Foton Foton
info
45 000 kr/month
Lägenhet i Östermalm, Stockholms kommun, Stockholms län

Med eftertraktat läge på vackra Breitenfeldsgatan, alldeles intill Karlaplan, återfinns denna välplanerade och ljusa 3:a om 106 kvm. Lägenheten ligger högt och fritt på våning 4 av 5 med utsikt över takåsar, trädtoppar och Br…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 105 m²

Balkong Utrustat kök amenity_drying_area
45 000 kr/month

Med eftertraktat läge på vackra Breitenfeldsgatan, alldeles intill Karlaplan, återfinns denna välplanerade och ljusa 3:a om 106 kvm. Lägenhe…

Se fler detaljer
Edsby Allé, Stockholm
5 Foton Foton
info
9 500 kr/month
Lägenhet i 194 91, Ed, Upplands Väsby kommun, Stockholms län

Modern och ljus lägenhet på markplan med gavelläge och uteplats uthyres i andra hand. Lägenheten har öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, helkaklat badrum med tvättmöjligheter samt god förvaring. Lugnt och attraktivt …

  • rum

    2 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 55 m²

Utrustat kök Terrass
9 500 kr/month

Modern och ljus lägenhet på markplan med gavelläge och uteplats uthyres i andra hand. Lägenheten har öppen planlösning mellan kök och vardag…

Se fler detaljer
Kanslivägen 11
Visa foto Foton
info
5 332 kr/month
Lägenhet i 146 37, Botkyrka kommun, Stockholms län

STUDENTLÄGENHET Förtur kan komma att ges till sökande som kan uppvisa studieintyg från eftergymnasial utbildning. INGÅR I HYRAN Varmvatten och uppvärmning. GEMENSAMMA UTRYMMEN Du som boende har tillgång till en gemensam tvätt…

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 20 m²

amenity_drying_area
5 332 kr/month

STUDENTLÄGENHET Förtur kan komma att ges till sökande som kan uppvisa studieintyg från eftergymnasial utbildning. INGÅR I HYRAN Varmvatten o…

Se fler detaljer
Iris väg 8
6 Foton Foton
info
9 290 kr/month
Lägenhet i 136 36, Haninge kommun, Stockholms län

Välkommen till Kvarter Nova i Handen som erbjuder moderna lägenheter i ett naturskönt område med närhet till Rudans friluftsområde och naturreservat, med stora gräsytor, lekplatser, utegym och badplatser. Under vintertid prep…

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 34 m²

Parkeringsplats Utrustat kök Barnområde
9 290 kr/month

Välkommen till Kvarter Nova i Handen som erbjuder moderna lägenheter i ett naturskönt område med närhet till Rudans friluftsområde och natur…

Se fler detaljer
Skyttens Gata 563
5 Foton Foton
info
10 660 kr/month
Lägenhet i 136 61, Brandbergen, Haninge kommun, Stockholms län

Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Om lägenheten Bostaden är utrustad med diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare. I lägenheten finns klädkammare, garderob, städskåp samt skafferi. Lägenheten renoverades 2014 oc…

  • rum

    2 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 69 m²

Utrustat kök Terrass amenity_drying_area
10 660 kr/month

Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Om lägenheten Bostaden är utrustad med diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare. I lägenhete…

Se fler detaljer
Veddestabron, Järfälla
ny
9 Foton Foton
info
12 530 kr/month
Lägenhet i Barkarby, Järfälla kommun, Stockholms län

Samtliga lägenheter har vitmålade väggar, parkettgolv av ek och fönsterbänkar i granit. I hallen finns en mindre yta med klinkergolv. Köken har vit skåpinredning med kakel som stänkskydd och laminatbänkskiva. Köken är utrusta…

  • rum

    2 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 49 m²

Balkong Utrustat kök Källare Terrass Förvarings rum amenity_drying_area
12 530 kr/month

Samtliga lägenheter har vitmålade väggar, parkettgolv av ek och fönsterbänkar i granit. I hallen finns en mindre yta med klinkergolv. Köken …

Se fler detaljer
Mangårdsvägen, Huddinge
3 Foton Foton
info
15 000 kr/month
Lägenhet i 141 51, Visättra, Huddinge kommun, Stockholms län

Bostadsrätt på 4 rok i lugnt område uthyres 1 år med stor balkong. Delvis möblerad med matbord, hörnsoffa och enkelsängar i sovrummen. Kan även hyras ut helt omöblerad. Uthyrningen görs efter godkännande av styrelsen så det ä…

  • rum

    4 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 94 m²

Parkeringsplats Balkong Fullt möblerad
15 000 kr/month

Bostadsrätt på 4 rok i lugnt område uthyres 1 år med stor balkong. Delvis möblerad med matbord, hörnsoffa och enkelsängar i sovrummen. Kan ä…

Se fler detaljer
Hanstavägen, Kista
ny
13 Foton Foton
info
12 600 kr/month
Lägenhet i Akalla, Stockholms kommun, Stockholms län

Ljus och välplanerad 3:a om 73 kvm uthyres i attraktiva Kista Gård. Lägenheten ligger på 4:e våningen i en modern fastighet byggd 2011, med hiss i huset. Bostaden har en inglasad balkong, badkar samt en praktisk planlösning m…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 73 m²

Balkong amenity_drying_area Hiss
12 600 kr/month

Ljus och välplanerad 3:a om 73 kvm uthyres i attraktiva Kista Gård. Lägenheten ligger på 4:e våningen i en modern fastighet byggd 2011, med …

Se fler detaljer
Edvardslundsgatan 3 C
uppdaterad
8 Foton Foton
info
10 643 kr/month
Lägenhet i 129 38, Hägersten-Liljeholmens stadsdelsområde, Stockholms kommun, Stockholms län

Välkommen till ett trivsamt och välplanerat hem i populära Edvardslund — ett område som kombinerar lugn småstadskänsla med närhet till service, natur och goda kommunikationer. Denna ljusa och smakfulla trea erbjuder en genomt…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    2 badrum badrum

  • 86 m²

10 643 kr/month

Välkommen till ett trivsamt och välplanerat hem i populära Edvardslund — ett område som kombinerar lugn småstadskänsla med närhet till servi…

Se fler detaljer
Bjurgränd, Bandhagen
24 Foton Foton
info
10 478 kr/month
Lägenhet i Enskede-Årsta-Vantörs stadsdelsområde, Stockholms kommun, Stockholms län

Välkommen till denna välplanerade och moderna 1:a om ca 29 kvm – en stilfull och yteffektiv bostad där varje kvadratmeter är smart utnyttjad. Den rymliga sovalkoven har gardinfästen i taket för enkel och elegant avskärmning, …

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 29 m²

Utrustat kök Förvarings rum amenity_drying_area
10 478 kr/month

Välkommen till denna välplanerade och moderna 1:a om ca 29 kvm – en stilfull och yteffektiv bostad där varje kvadratmeter är smart utnyttjad…

Se fler detaljer
Ingrid Horns Väg, Handen
ny
6 Foton Foton
info
11 246 kr/month
Lägenhet i Haninge kommun, Stockholms län

1 badrum badrum

  • 55 m²

Parkeringsplats Utrustat kök Barnområde
11 246 kr/month

Se fler detaljer
Axgränd 1
Visa foto Foton
info
8 756 kr/month
17 037 kr/month
Lägenhet i 17465, Sundbybergs kommun, Stockholms län

OM LÄGENHETEN: Lägenheten har ljusa färger och parkettgolv med klinker i entrén. Som hyresgäst har du tillgång till en gemensam takterrass, garageplatser och förskola. OM FASTIGHETEN: Samtliga lägenheter erbjuder stilrena vit…

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 27 m²

Parkeringsplats Balkong Utrustat kök Terrass amenity_drying_area
8 756 kr/month
17 037 kr/month

OM LÄGENHETEN: Lägenheten har ljusa färger och parkettgolv med klinker i entrén. Som hyresgäst har du tillgång till en gemensam takterrass, …

Se fler detaljer
Ingrid Horns Väg, Handen
uppdaterad
6 Foton Foton
info
8 992 kr/month
Lägenhet i Haninge kommun, Stockholms län

1 badrum badrum

  • 32 m²

Parkeringsplats Utrustat kök Barnområde
8 992 kr/month

Se fler detaljer
Sollentunavägen
uppdaterad
7 Foton Foton
info
10 000 kr/month
10 500 kr/month
Lägenhet i Häggvik, Sollentuna kommun, Stockholms län

Välkommen till denna charmiga och välplanerade etta som kombinerar smart användning av utrymme med en modern stil! Lägenheten är idealisk för den som värdesätter både komfort och bekvämlighet i ett levande område. Om bostaden…

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 29 m²

Utrustat kök Terrass Förvarings rum
10 000 kr/month
10 500 kr/month

Välkommen till denna charmiga och välplanerade etta som kombinerar smart användning av utrymme med en modern stil! Lägenheten är idealisk fö…

Se fler detaljer
Mäldgatan, Järfälla
uppdaterad
18 Foton Foton
info
21 967 kr/month
Lägenhet i Västra Jakobsberg, Järfälla kommun, Stockholms län

Passa på! 10% hyresrabatt i ett helt år! Ny hyra = 19 770 kr/mån. Just nu erbjuder hyresvärden 10% hyresrabatt på de sista nyproducerade 3- och 4-rumslägenheterna. Ta chansen att bo modernt och bekvämt – med 10% rabatt på hyr…

  • rum

    4 rum rum

  • badrum

    2 badrum badrum

  • 97 m²

Balkong
21 967 kr/month

Passa på! 10% hyresrabatt i ett helt år! Ny hyra = 19 770 kr/mån. Just nu erbjuder hyresvärden 10% hyresrabatt på de sista nyproducerade 3- …

Se fler detaljer
Flygfältsvägen 41
8 Foton Foton
info
8 449 kr/month
Lägenhet i 177 68, Barkarby, Järfälla kommun, Stockholms län

i attraktiva Barkarbystaden – nära stad, natur och kommunikationer Välkommen till ett modernt och stilrent boende i populära Barkarbystaden – ett av Stockholms

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 25 m²

Utrustat kök
8 449 kr/month

i attraktiva Barkarbystaden – nära stad, natur och kommunikationer Välkommen till ett modernt och stilrent boende i populära Barkarbystaden

Se fler detaljer
Ingrid Horns Väg 19
6 Foton Foton
info
11 246 kr/month
Lägenhet i 136 36, Haninge kommun, Stockholms län

1 badrum badrum

  • 55 m²

Parkeringsplats Utrustat kök Barnområde
11 246 kr/month

Se fler detaljer
Mäldgatan, Järfälla
uppdaterad
15 Foton Foton
info
18 107 kr/month

Passa på! 10% hyresrabatt i ett helt år! Ny hyra = 16 297 kr/mån. Just nu erbjuder hyresvärden 10% hyresrabatt på de sista nyproducerade 3- och 4-rumslägenheterna. Ta chansen att bo modernt och bekvämt – med 10% rabatt på hyr…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 78 m²

Balkong Utrustat kök amenity_drying_area
18 107 kr/month

Passa på! 10% hyresrabatt i ett helt år! Ny hyra = 16 297 kr/mån. Just nu erbjuder hyresvärden 10% hyresrabatt på de sista nyproducerade 3- …

Se fler detaljer
Mejeriets väg 7E
6 Foton Foton
info
8 540 kr/month
Lägenhet i 195 59, Steninge, Sigtuna kommun, Stockholms län

Lägenheten har en ljus och öppen planlösning med ljusgrå väggar, vita tak och genomgående parkettgolv. Köket har vit skåpinredning med full takhöjd, kakel som stänkskydd och bänkskiva i laminat. Till det är köken utrustade me…

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 35 m²

Parkeringsplats Utrustat kök Förvarings rum amenity_drying_area
8 540 kr/month

Lägenheten har en ljus och öppen planlösning med ljusgrå väggar, vita tak och genomgående parkettgolv. Köket har vit skåpinredning med full …

Se fler detaljer
Stenkvistavägen 21 B
uppdaterad
Visa foto Foton
info
12 212 kr/month
Lägenhet i 118 26, Södermalms stadsdelsområde, Stockholms kommun, Stockholms län

Välkommen till ditt nya hem på Stenkvistavägen 21 B! Här har du chansen att flytta in i en rymlig och modern 4:a om 97,5 kvm – perfekt för dig som söker både komfort och ett smidigt boende. Lägenheten ligger på tredje våninge…

  • rum

    4 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 97 m²

Balkong
12 212 kr/month

Välkommen till ditt nya hem på Stenkvistavägen 21 B! Här har du chansen att flytta in i en rymlig och modern 4:a om 97,5 kvm – perfekt för d…

Se fler detaljer
Oxelvägen, Älta
Visa foto Foton
info
11 000 kr/month
Lägenhet i Stensö, Nacka kommun, Stockholms län

Mysig 2:a nära Älta centrum – uthyres i 6 månader kan förlängas. Jag har bytt mobile har inte bilder men Ni kan komma på visning. Fin och välplanerad lägenhet på 47 kvm uthyres i Älta under 6 månader. Lägenheten ligger i ett …