Trovit
Favoriter

27 246 fastigheter till salu i Stockholm

27 246 resultat
Filter
Filtrera med
Edvardslundsgatan 3 C
uppdaterad
8 Foton Foton
info
10 643 kr/month
Lägenhet i 129 38, Hägersten-Liljeholmens stadsdelsområde, Stockholms kommun, Stockholms län

Välkommen till ett trivsamt och välplanerat hem i populära Edvardslund — ett område som kombinerar lugn småstadskänsla med närhet till service, natur och goda kommunikationer. Denna ljusa och smakfulla trea erbjuder en genomt…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    2 badrum badrum

  • 86 m²

10 643 kr/month

Välkommen till ett trivsamt och välplanerat hem i populära Edvardslund — ett område som kombinerar lugn småstadskänsla med närhet till servi…

Se fler detaljer
Skogängsvägen, Spånga
14 Foton Foton
info
19 980 kr/month
Lägenhet i Solhem, Stockholms kommun, Stockholms län

Välkommen till ett ljust och välplanerat hem i växande Bromstensstaden. Här erbjuds en modern och trivsam lägenhet med vitmålade väggar, ljust parkettgolv av ek och fönsterbänkar i granit. I hallen finns en mindre yta med kli…

  • rum

    4 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 85 m²

Balkong Utrustat kök Källare Förvarings rum amenity_drying_area
19 980 kr/month

Välkommen till ett ljust och välplanerat hem i växande Bromstensstaden. Här erbjuds en modern och trivsam lägenhet med vitmålade väggar, lju…

Se fler detaljer
Bjurgränd, Bandhagen
24 Foton Foton
info
10 478 kr/month
Lägenhet i Enskede-Årsta-Vantörs stadsdelsområde, Stockholms kommun, Stockholms län

Välkommen till denna välplanerade och moderna 1:a om ca 29 kvm – en stilfull och yteffektiv bostad där varje kvadratmeter är smart utnyttjad. Den rymliga sovalkoven har gardinfästen i taket för enkel och elegant avskärmning, …

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 29 m²

Utrustat kök Förvarings rum amenity_drying_area
10 478 kr/month

Välkommen till denna välplanerade och moderna 1:a om ca 29 kvm – en stilfull och yteffektiv bostad där varje kvadratmeter är smart utnyttjad…

Se fler detaljer
Mäldgatan 20
11 Foton Foton
info
20 185 kr/month
Lägenhet i 175 42, Västra Jakobsberg, Järfälla kommun, Stockholms län

Passa på! 10% hyresrabatt i ett helt år! Ny hyra = 18 167 kr/mån. Just nu erbjuder hyresvärden 10% hyresrabatt på de sista nyproducerade 3- och 4-rumslägenheterna. Ta chansen att bo modernt och bekvämt – med 10% rabatt på hyr…

  • rum

    4 rum rum

  • badrum

    2 badrum badrum

  • 86 m²

Balkong Utrustat kök amenity_drying_area
20 185 kr/month

Passa på! 10% hyresrabatt i ett helt år! Ny hyra = 18 167 kr/mån. Just nu erbjuder hyresvärden 10% hyresrabatt på de sista nyproducerade 3- …

Se fler detaljer
Mäldgatan, Järfälla
uppdaterad
18 Foton Foton
info
21 967 kr/month
Lägenhet i Västra Jakobsberg, Järfälla kommun, Stockholms län

Passa på! 10% hyresrabatt i ett helt år! Ny hyra = 19 770 kr/mån. Just nu erbjuder hyresvärden 10% hyresrabatt på de sista nyproducerade 3- och 4-rumslägenheterna. Ta chansen att bo modernt och bekvämt – med 10% rabatt på hyr…

  • rum

    4 rum rum

  • badrum

    2 badrum badrum

  • 97 m²

Balkong
21 967 kr/month

Passa på! 10% hyresrabatt i ett helt år! Ny hyra = 19 770 kr/mån. Just nu erbjuder hyresvärden 10% hyresrabatt på de sista nyproducerade 3- …

Se fler detaljer
Mäldgatan, Järfälla
19 Foton Foton
info
21 819 kr/month

2 badrum badrum

  • 97 m²

Balkong
21 819 kr/month

Se fler detaljer
Mäldgatan, Järfälla
uppdaterad
15 Foton Foton
info
18 107 kr/month

Passa på! 10% hyresrabatt i ett helt år! Ny hyra = 16 297 kr/mån. Just nu erbjuder hyresvärden 10% hyresrabatt på de sista nyproducerade 3- och 4-rumslägenheterna. Ta chansen att bo modernt och bekvämt – med 10% rabatt på hyr…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 78 m²

Balkong Utrustat kök amenity_drying_area
18 107 kr/month

Passa på! 10% hyresrabatt i ett helt år! Ny hyra = 16 297 kr/mån. Just nu erbjuder hyresvärden 10% hyresrabatt på de sista nyproducerade 3- …

Se fler detaljer
Hallebergsvägen, Bromma
6 Foton Foton
info
11 000 kr/month
Lägenhet i 167 37, Bromma stadsdelsområde, Stockholms kommun, Stockholms län

Mysig 1.5:a med balkong i söderläge, öppen spis och badkar. Det vill säga det man behöver för hemmamys! Lägenheten hyrs ut fullt möblerad där bland annat en lyxig 180 cm-säng från Kungsängen finns med, skönare kan man knappas…

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 45 m²

Balkong Uppvärmning Öppen spis Fullt möblerad
11 000 kr/month

Mysig 1.5:a med balkong i söderläge, öppen spis och badkar. Det vill säga det man behöver för hemmamys! Lägenheten hyrs ut fullt möblerad dä…

Se fler detaljer
Stenkvistavägen 21 B
uppdaterad
Visa foto Foton
info
12 212 kr/month
Lägenhet i 118 26, Södermalms stadsdelsområde, Stockholms kommun, Stockholms län

Välkommen till ditt nya hem på Stenkvistavägen 21 B! Här har du chansen att flytta in i en rymlig och modern 4:a om 97,5 kvm – perfekt för dig som söker både komfort och ett smidigt boende. Lägenheten ligger på tredje våninge…

  • rum

    4 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 97 m²

Balkong
12 212 kr/month

Välkommen till ditt nya hem på Stenkvistavägen 21 B! Här har du chansen att flytta in i en rymlig och modern 4:a om 97,5 kvm – perfekt för d…

Se fler detaljer
Oxelvägen, Älta
Visa foto Foton
info
11 000 kr/month
Lägenhet i Stensö, Nacka kommun, Stockholms län

kök * Badrum/toalett * Hall och förråd * Ljus och hemtrevlig planlösning Om området Älta är ett lugnt och naturnära område med bra kommunikationer till Stockholm

  • rum

    2 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 47 m²

Parkeringsplats Förvarings rum
11 000 kr/month

kök * Badrum/toalett * Hall och förråd * Ljus och hemtrevlig planlösning Om området Älta är ett lugnt och naturnära område med bra kommunika…

Se fler detaljer
Karlslundsvägen, Järfälla
uppdaterad
6 Foton Foton
info
13 500 kr/month
Lägenhet i Barkarbystaden, Järfälla kommun, Stockholms län

En unik lägenhet med fräscha ytskikt, stora fönster och vackert ljusinsläpp. Dubbla balkonger varav ena mot innergård och andra mot Karlslundsvägen. Det första man möts av i denna bostad är en stor och inbjudande hall. Det ti…

  • rum

    2 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 57 m²

Balkong Uppvärmning amenity_drying_area
13 500 kr/month

En unik lägenhet med fräscha ytskikt, stora fönster och vackert ljusinsläpp. Dubbla balkonger varav ena mot innergård och andra mot Karlslun…

Se fler detaljer
Anna Steckséns gata, Stockholm
uppdaterad
11 Foton Foton
info
17 900 kr/month
Lägenhet i Solna Kyrkby, Solna kommun, Stockholms län

Stilren och välplanerad lägenhet i centrala Vasastan. Stora fönster från golv till tak med fint ljusinsläpp. Bostaden är nyproducerad och håller genomgående hög standard. Den är omsorgsfullt möblerad med noggrant utvalda möbl…

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 37 m²

Utrustat kök Uppvärmning Fullt möblerad amenity_drying_area
17 900 kr/month

Stilren och välplanerad lägenhet i centrala Vasastan. Stora fönster från golv till tak med fint ljusinsläpp. Bostaden är nyproducerad och hå…

Se fler detaljer
Flyginfarten, Järfälla
8 Foton Foton
info
10 000 kr/month
Lägenhet i Söderhöjden, Järfälla kommun, Stockholms län

Toppmodern lägenheten med perfekt planerade ytor! Denna lägenhet bjuder på genomgående hög standard och fantastiska ljusflöden genom stora fönsterpartier med trevliga vyer och ingen insyn. Lägenheten är utrustade med allt man…

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 28 m²

Utrustat kök Uppvärmning amenity_drying_area
10 000 kr/month

Toppmodern lägenheten med perfekt planerade ytor! Denna lägenhet bjuder på genomgående hög standard och fantastiska ljusflöden genom stora f…

Se fler detaljer
Jyllandsgatan, Kista
11 Foton Foton
info
7 036 kr/month
Lägenhet i Husby, Stockholms kommun, Stockholms län

Våra möblerade, multifunktionella lägenheter är inflyttningsklara och erbjuder dessutom ett inkluderande studentliv mitt i Stockholm. Perfekt läge i Kista ✔ 3 min till Kista Galleria ✔ 17 min till Stockholm City ✔ Nära tunnel…

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 16 m²

Utrustat kök
7 036 kr/month

Våra möblerade, multifunktionella lägenheter är inflyttningsklara och erbjuder dessutom ett inkluderande studentliv mitt i Stockholm. Perfek…

Se fler detaljer
Kista Gårdsväg
14 Foton Foton
info
9 000 kr/month
Lägenhet i 164 55, Kista, Stockholms kommun, Stockholms län

En fantastisk nyproduktion nära Kista Galleria där det finns ett stort urval till butiker och bekvämligheter. Stor uteplats med sol på förmiddagen och fin innegård. Kombinerad tvätt -och tork finns. Kommer inte hyras ut möble…

  • rum

    1 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 33 m²

Fullt möblerad Terrass
9 000 kr/month

En fantastisk nyproduktion nära Kista Galleria där det finns ett stort urval till butiker och bekvämligheter. Stor uteplats med sol på förmi…

Se fler detaljer
Bjurgränd 60
20 Foton Foton
info
10 478 kr/month
Lägenhet i 12463, Enskede-Årsta-Vantörs stadsdelsområde, Stockholms kommun, Stockholms län

1 badrum badrum

  • 29 m²

Utrustat kök Förvarings rum amenity_drying_area
10 478 kr/month

Se fler detaljer
Ängsholmsgränd, Skärholmen
uppdaterad
11 Foton Foton
info
15 000 kr/month
Lägenhet i Skärholmens stadsdelsområde, Stockholms kommun, Stockholms län

Beskrivning Fin och välskött, fullt möblerad lägenhet uthyres i andra hand från och med 1 juli under ett år. Lägenheten har ett attraktivt läge nära Vårberg Centrum, med god närhet till kommunikationer, butiker och övrig serv…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    2 badrum badrum

  • 76 m²

Parkeringsplats Fullt möblerad
15 000 kr/month

Beskrivning Fin och välskött, fullt möblerad lägenhet uthyres i andra hand från och med 1 juli under ett år. Lägenheten har ett attraktivt l…

Se fler detaljer
Tallkrogsvägen, Enskede
Visa foto Foton
info
29 000 kr/month
Lägenhet i Farsta stadsdelsområde, Stockholms kommun, Stockholms län

Välplanerad familjelägenhet på Tallkrogsvägen – 6 rok om 135 kvm Välkommen till denna rymliga och trivsamma bostad på attraktiva Tallkrogsvägen! Här bor du i ett lugnt och familjevänligt område med närhet till både natur, ser…

  • rum

    6 rum rum

  • badrum

    1 badrum badrum

  • 135 m²

Balkong Terrass Trädgård
29 000 kr/month

Välplanerad familjelägenhet på Tallkrogsvägen – 6 rok om 135 kvm Välkommen till denna rymliga och trivsamma bostad på attraktiva Tallkrogsvä…

Se fler detaljer
Mäldgatan, Järfälla
13 Foton Foton
info
20 185 kr/month

2 badrum badrum

  • 86 m²

Balkong Utrustat kök amenity_drying_area
20 185 kr/month

Se fler detaljer
Mäldgatan 22
14 Foton Foton
info
18 107 kr/month

1 badrum badrum

  • 78 m²

Balkong Utrustat kök amenity_drying_area
18 107 kr/month

Se fler detaljer
Safirgatan 9
6 Foton Foton
info
19 900 kr/month
Lägenhet i 177 67, Barkarby, Järfälla kommun, Stockholms län

Det här unika stadsradhuset om 3 ROK i två plan, har två sovrum och badrum (förberett för egen tvättmaskin) uppe och en social undervåning med badrum och altandörrar ut mot Safirgatan. Det finns en entré på varje plan. För di…

  • rum

    3 rum rum

  • badrum

    2 badrum badrum

  • 122 m²

amenity_drying_area
19 900 kr/month

Det här unika stadsradhuset om 3 ROK i två plan, har två sovrum och badrum (förberett för egen tvättmaskin) uppe och en social undervåning m…

Se fler detaljer
Safirgatan 11
13 Foton Foton
info
19 900 kr/month

2 badrum badrum

  • 117 m²

amenity_drying_area
19 900 kr/month

Se fler detaljer
Margaretavägen, Järfälla
7 Foton Foton
info
9 770 kr/month
Lägenhet i Söderhöjden, Järfälla kommun, Stockholms län

Ljus och välplanerad lägenhet om 36 kvm med separat sovrum, perfekt för dig som söker ett bekvämt och funktionellt boende. Lägenheten erbjuder ett trivsamt vardagsrum med plats för både soffgrupp och matbord, samt stora fönst…